Poturnajový rozhovor s kapitánem

15.03.2010 21:27

Zdravím, jak se ti vede?

Vede se celkem fajn, a tobě?

Je to tvoje zpověď, ne moje.
Jak hodnotíš uplynulý turnaj a naší hru?

Vzhledem k počtu hráčů, které jsme měli k dispozici to byl slušný výkon, ale čekal jsem víc.

Co bys jako kapitán změnil a zlepšil?

Především je potřeba, aby nás na zápasy chodilo více než 6   (ve skutečnosti nás bylo 7). A zlepšit je potřeba tak nějak všechno.

Například?

Například obsazování hráčů před naší brankou a kombinaci v útoku.

Našel bys nějaká pozitiva na turnaji?

Tak něco se určitě najde, zahráli jsme si proti celkem kvalitním soupeřům, zjistili jsme kde musíme přidat a užili jsme si fajn víkend.

Jak se ti hrálo v hale v Předměřicích?

Hrálo se mi velice dobře, protože je to hala velice dobře vybavená a kvalitní, i zázemí je tam velice dobré takže halu hodnotim rozhodně kladně.

To je dobře. Jsi hlavní hlavou celého klubu, jaké vidíš další klubové kroky?

Tak v nejbližší době se pokusím domluvit nějaký přátelský zápas, abysme si zvykli na velké hřiště a trochu se sehráli, a pak se uvidí co dál.

Už máš vyhlídnuté nějaké kluby?

Mám vyhlídnutý zatím jen jeden, ale věřím že se podaří sehnat více klubů které by s námi sehráli přátelský zápas.

Skvělá zpráva! Co si myslíš o vizi soustředění?

Rozhodně je to dobrý nápad, ale bude těžké ho realizovat. Shodnout se na jednom termínu bude složité.

Na závěr, jako jediný hráč sis vyzkoušel trestnou lavici (židli chceš-li) Jak se ti na ní líbilo? Myslíš že budeš zlý muž týmu a budeš na ní často?

Tak byla celkem pohodlná, ale nemůžu to zas tak dopodrobna soudit jelikož jsem na ni nakonec seděl asi 10 vteřin. A nemyslím si že budu zlý muž týmu i když je pravda že občas mi to ujede a předvedu likvidační faul, takže zda na ni budu často se ukáže až časem.

Dobře, díky Ti za odpovědi. Naše miliony čtenářů a tvoje tisíce fanynek to určitě potěší.

Díky.

Odpovídal Libor Štefl-kapitán týmu.

Diskusní téma: Poturnajový rozhovor s kapitánem

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.